13.07.16

" Nový " začátek ( ? )Ahoj všichni, vítejte u nového velice ukecaného a dobrodružného článku, haha.
Ano, vidíte dobře. Jsem zpět! Teda doufám, haha. Ráda bych se Vám omluvila za to, že jsem na blog teď docela kašlala. Nemyslete si ale, že jsem k tomu neměla důvod. Bylo jich rovnou několik a upřímně? Zatím nejsem schopná o tom "největsím" důvodu s někým mluvit, takže se omlouvám. Možná na to časem udělám článek nebo tak, ale teď na to prostě zatím není vhodná chvíle. No a pak to znáte. Byl konec školního roku, nebyla nálada ani nápady o tom, jaký článek napsat a blá blá blá. Teď jsem ale zpět s ještě silnějším pozitivním myšlením než dříve a ráda bych s Vámi tuhletu radost sdílela.


Jak jste si asi mohli všimnout ( pravděpodobně jste si toho na 100% všimli ), změnila jsem design blogu. Nebavilo mě totiž, že moje minulá šablona nebyla vyrobena mnou, ale někým jiným. Jo, asi je to trošku divný to říkat, ale necítila jsem se tu prostě jako doma. No a proto jsem se rozhodla všechno změnit. Bývalou šablonu jsem odstranila a začala jsem tvořit. Musím teda podotknout, že to nebyla sranda. Vztekala jsem se to jak malé dítě a z finálního výsledku jsem spokojená. Dala jsem si s tím práci, ale myslím, že to stálo za to! No posuďte sami. Jak to tu na Vás působí?

Jinak abych se vrátila trošku k té škole ( ačkoliv to dělám nerada, haha ), povedlo se mi odejít ( vlastně jsem nikam nešla, protože jsem byla nemocná ) se samými jedničkami. Sama absolutně netuším, jak je to možné. Každopádně jsem za to vážně ráda.

Ale teď pryč od školy, brrr už jen z toho pomyšlení na ni mám husí kůži. Jsou prázdniny, léto a nekonečné dny plné dlouhého spánku, sluníčka a radosti. No nevím jak Vy, ale já z toho vedra umírám. A když říkám umírám, myslím tím, že se každý den plazím a mám pocit, že se rozpustím. Hrozně mě rozesmívá představa, jak bychom vypadali, kdybychom byli pouze placatými fleky a plazili bychom se po zemi. Ježiš, na co to myslim? Mimochodem jsem si poslední dobou všimla strašné věci. Pořádně se nadechněte a psychicky se na tuto důležitou a závažnou informaci připravte. Poslední dobou zjišťuji, že dělám možná tu nejtrapnější věc vůbec. Ano, někteří z Vás už to možná tuší. Je to tak! Já se směju vlastním "vtipům" ( je to v uvozovkách, protože neumím říkat vtipy a většinou to příjde vtipné jenom mně samotné ) ! Beze srandy. Prosím, že to nedělám jen já, haha.

Abych se vrátila k těm prázdninám, hrozně moc si je užívám ( krom toho vedra ). Jezdím na výlety, odpočívám a všeobecně se mi zdá, že mi tohle volno hoodně prospívá, komu ne, že jo? 
Hned na začátku prázdnin jsem s rodiči byla na chatě. Bylo to takové první krásné letní dobrodružství. Až na to, že tam byl venkovní záchod, jinak řečeno kadibouda. Nevím jak to napsat, ale prostě vážně nebyla sranda jít v noci s baterkou čůrat! Jakože vážně ne! Den před odjezdem jsem právě takhle šla na noční výpravu za vyprázdněním močového měchýře, otevřela jsem dveře a naproti mě stálo nějaké velké zvíře, kterému svítily oči. Opravdu netuším, co to bylo a tak jsem si na ten záchod nedošla. Ráno jsem měla břicho nafouklé jak balón. Tak vyděšená jsem už dlouho nebyla, vlastně naposledy včera, když jsem se koukala na Sherlocka Holmese-moje nová zavislost mimochodem. Na chatě jsem fotila, takže bych Vám sem ráda přidala nějaké fotky, aby pro Vás nebyl tenhle článek nudný. Každopádně doufám, že to není zase taková nuda, když jsem tu přemýšlela o placatých flecích, haha.

Tak to by bylo z fotek vše. Musím říct, že ačkoliv je teprve 13. den prázdnin, já už jsem toho zažila hodně. A co Vy? Jak si prázdniny užíváte a kam se chystáte? Mimochodem se můžete těšit na článek z dovolené. Zatím Vám ale pouze prozradím, že odlétám 23.7. a nebojte se, budu všechno dokumentovat. Už se moc těším na to, až budu chodit do restauraci s foťákem v ruce, haha.

Pokud jste tento článek dočetli až sem, moc si toho vážím, protože to vlastně bylo jen povídání o mně, ale potřebovala jsem se vrátit do té "blogerské" nálady. Každopádně už teď zjišťuji, jak moc mi to všechno chybělo.
Hlavní myšlenkou a cílem tohoto článku vlastně je, abyste věděli, že jsem zpět v "novém kabátě". Myslím, že si mojí dobré nálady určitě všimnete ze stylu psaní, takže Vám to možná zlepší taky náladu, doufám, haha.

To už by bylo opravdu vše, těším se na Vás u dalšího článku.
Mějte se hezky.


9 komentářů:

 1. Anonymní14/7/16 19:36

  Samé jedničky, to je na druhý pololetí devítky přímo úžasný. Musím říct, že já, celkově moje třída jsme na školu teď po přijímačkách už dost kašlali, protože přece jenom o nic už nešlo, známky jsem neměla nějaké odporné, co jsem mohla jsem nakonec opravila, ale neříkám, mohlo to být lepší. :D
  Na chatě to muselo být vážně dobrodrůžo, zvláště ten záchod. :D Nádherný fotky, to je vážně ráj, doufám že teď v létě ještě stihneme s rodinou nějaký takový výlet podniknout. :)
  Jsem ráda, že jsi zpátky, tenhle článek mě náhodou moc bavil, a těším se na další, zvláště na ten z dovolené! :D :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D :D Narodila jsem se v říjnu, takže jsem šla jakoby o tok později a do devítky jdu až teď. Ale upřímně jsem za to docela ráda, protože si neumím představit, že už bych musela vedět o tom, na jakou střední půjdu. A to zatim absolutně nevim. :D
   Jsem ráda, že tě článek bavil a děkuju za komentář :)

   Vymazat
 2. Skvělý nový design :)
  Gratuluju k samým jedničkám. U mě zase nikdo nechápe, proč se začnu usmívat, když někdo řekne dvě slova, protože pro mě a kamarádku mají naprosto jiný význam. :D Jinak skvělé fotky. Já jsem se od začátku prázdnin ještě nezastavila, pořád někde jsem.

  lifeis-beautiful.blog.cz
  Andey

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju :)
   Jj, to znám. Jsou to takové ty "vtípky", o kterých víte jen Vy. My tomu s holkama říkáme "inside joke" :D Někdy je to fakt vtipný :D

   Vymazat
 3. Popravdě jsem se celkem zasmála. Mohu vědět kajk jsi stará? Máš talent na psaní :).
  Taky se směju vlastním vtipům.
  Když mi můj přítel vyznával před rokem lásku (byl maličko opilý a byla noc a bylo to v parku a i já byla opilá a kolem nás byli opilí kamarádi :D), tak mi mimo jiné řekl, že jsme stejní, protože se smějeme svejm vlastnim vtipům, který nejsou vtipný :D

  OdpovědětVymazat
 4. Jo a vzhled máš moc krásný, mám ráda jednoduchost a pastelové barvy a vyloženě nesnášim, když má někdo vzhled od někoho :D Takže dobře, žes to změnila :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je mi 14. :)
   Děkuju moc. Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo se směje vlastnim nevtipným vtipům :D

   Vymazat
 5. Gratuluji k vyznamenání, a jen do dalších let samé úspěchy, vzhled je skvělý, mám ráda světlé barvy. :)

  Letní narozeninová giweaway

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý krásný komentář, moc si toho vážím.

Návštěvy