03.04.16

Ze života #5

Takže ahoj, vítejte u dalšího článku. Jelikož jsem Vám dlouho nenapsala, co se zrovna děje, rozhodla jsem se, že dnes napíšu další článek do rubriky Ze života. Mě osobně takové články baví asi úplně nejvíce. 
 Je tu duben, konečně. Všechno krásně kvete, svítí sluníčko a celkově se mi zdá, že je vše veselejší. V mém životě se toho v tomhle roce docela dost změnilo a konečně se vše tak nějak urovnalo. Jsem ráda, že mám tak skvělé kamarády, kteří mě ve všem podrží a se vším mi pomůžou. 
Co se týče školy...
Taky Vám příjde, že tenhle školní rok až moc rychle utíká? Jsem za to ráda, i když mám někdy pocit, že nemám na nic čas. Stala se úžasná věc, já jsem začala chápat látku z matematiky, sama nevím, jak je to možné, haha.  Šla jsem si zkusit matematickou olympiádu s tím, že aspoň tak nějak zjistím, co bude na přijímačkách. Jen co učitelky rozdaly papíry, musela jsem se smát. Všude byly slovní úlohy, které mi vážně nejdou. Celou tu hodinu jsem na matematiku ani nepomyslela, taky se Vám někdy stává, že se máte soustředit na jednu určitou věc a místo toho myslíte na něco úplně jiného? 
Po olympiádě jsme se spolužáky probírali výsledky úloh a zjistili jsme, že to máme každý jinak, haha. 
V pátek jsme měli pyžamový den, tedy den, kdy jsme chodili po škole v pyžamech. Já a mé dvě kamarádky jsme se rozhodli, že půjdeme už rovnou v pyžamu do školy. Takže jsme šli přes celé město v pyžamech. Musím Vám říct, že jsem si to hrozně moc užila. Ani ne to, že jsme byli středem pozornosti, spíše to, že jsme rozveselili lidi. Někteří sice divně koukali, ale většina se aspoň jedním koutkem usmála. Je to skvělý pocit, že se Vaší zásluhou usmějí lidé. Třeba jsme jim i zlepšili den a to mě hřeje u srdíčka, haha. 

Moudro do života :  
Minulou sobotu jsem byla s rodiči a sestřenicemi v PRAŽSKÉ ZOO, jedním slovem to byla bomba. Jsem milovníkem zvířat už odmala a proto jsem z toho výletu byla nadšená. Bylo krásné počasí a moc jsme si to užili, mohla bych se tam procházet denně. Nejnádhernější podívaná byla u ledních medvědů, kteří se tam předváděli a odráželi se od skla. Vypadalo to opravdu vtipně, haha.
Víte na co jsem přišla? Kdo mě zná, určitě ví, že úplně nejvíc zbožňuju pandy.
Pražská ZOO očekává dva přírůstky, ano opravdu.. V Česku budou pandy
Nemůžu se dočkat! Teď jen doufám, že to výjde.

Myslím si, že jsem se zamilovala. Není to člověk, zvíře, jídlo ani nic takového. Jsou to pastelové barvy. Ani nevím, proč se mi tak líbí, možná tím, že jsou jemné, světlé a připomínají mi jaro.


Musím se Vám pochlubit, jak úžasnou blogerku a youtuberku jsem našla. Teda.. Podle mě už jí všichni znají, ale to je jedno. Její blog je úplně dokonalý. Ona je má největší inspirace, co se týče blogu. Jmenuje se Victoria - In The Frow.


Jinak  v tomhle období mě nečeká nic zvláštního, krom toho, že nacvičuju na svůj absolventský koncert na umělecké škole. Už se na to těším, i když vím, že budu nervózní ( jako vždycky, haha ).
Ve škole máme naplánované výlety. Pojedeme na kolech, do divadla atd. Takže se už moc těším. No a abych zvládla ( teda spíš, aby můj zadek zvládl ) cyklisťák, jedu se teď projet. 
A co Vy? Jak se dnes máte? Co budete dělat?
Mějte hezky.
Sim.

15 komentářů:

 1. Ahoj, chtěla jsem se tě zeptat, v jakém programu děláš nadpisy, atd... Jinak ti držím palce ať ti ten absolventský koncert vyjde ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, děkuji moc :)
   Všechny nadpisy vytvářím ve photoshopu CS6.

   Vymazat
 2. Taky tě čekají příjmačky? Je to opravdu hrůza, když jsem byla na těch nanečisto a viděla jak sakra těžký sou...naštěstí nebyli od cermatu ten je lehčí:D už jen 12 dnů:(((((

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Až příští rok :) To zvládneš! Za 12 dní na tebe budu myslet a držet ti palce :)

   Vymazat
 3. Taky si jaro užívám, slunce mě hrozně nabíjí energií ;) Máš úžasný blog, články, grafiku ! (Někoho tak dobrého už jsem dlouho neviděla..) Nemohla bych tě poprosit o jarní design na blog ? Pokud bys o tom alespoň trošku uvažovala, můžeš mi napsat na blog (eli-golive.blog.cz) a domluvíme se. Eli ♥

  OdpovědětVymazat
 4. Taky si jaro užívám, slunce mě hrozně nabíjí energií ;) Máš úžasný blog, články, grafiku ! (Někoho tak dobrého už jsem dlouho neviděla..) Nemohla bych tě poprosit o jarní design na blog ? Pokud bys o tom alespoň trošku uvažovala, můžeš mi napsat na blog (eli-golive.blog.cz) a domluvíme se. Eli ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc za pochvalu ♥
   Promiň, ale designy nedělám :)

   Vymazat
 5. Matematika a slovní úlohy ? Nesnáším je, jediné co mi jde jsou úlohy s procentama to je asi tak všechno :D Hrůza a že jich u maturity je hodně :D
  Udělat si ze sebe srandu, to v poslední době dokáže opravdu málo kdo, takže holky klobou dolů, pyžamový den musí být fájn :-)
  Máš strašně krásný blog! A Tvoje články se hezky čtou, určitě tu nejsem naposledy. A moc děkuju za pochvalu ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jojo, procenta ještě tak nějak zvládám :D
   Já taky moc děkuju :)

   Vymazat
 6. Ahojík. pokud kamarádi a lidi kolem tebe stojí při tobě a pomáhají a podporují tě, je to vždy výhra, naštěstí to mám taky tak.
  A máš úplnou pravdu, člověk se nesmí brát příliš vážně, občas je potřeba umět si ze sebe udělat legraci, život je pak mnohem veselejší.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak.
   Jsem moc ráda, že kolem sebe máš taky takové úžasné lidi :)
   Děkuji za komentář :)

   Vymazat
 7. Děkuju moc za komentář. :) Joo, tu aplikaci znám, už jsem podle ní také něco dělala, třeba ovocné knedlíky z tvarohu a vloček. :) Ale většinou v těch receptech vidím strašně věcí, které doma nemám a mnohdy je ani neznám. :D
  Jeee, já nebyla v ZOO ani nepamatuji. :( Tu pražskou bych strašně ráda navštívila! Ta Victoria je nádherná!! :)) Pastelové barvy se mi také líbí. :) A moudro skvělé! :)) .. Jinak moc hezky zpracovaný článek a celkově i blog. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je pravda :D Někdy se v té aplikaci cítím jako Alenka v říši divů, když si čtu, jaké všechny ingredience jsou na to potřeba. :D
   Taky moc děkuji za krásný komentář :)

   Vymazat
 8. Ahooj dekuji za chvalu outfitů a moc se mi libi tvuj styl psani. blog mas krasny jemny nepreplacany. srsi tu moc klidna a pohodova nalada. jsi supr. ;-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý krásný komentář, moc si toho vážím.

Návštěvy