30.04.15

Úvod

Ahoj všichni
Vítejte na mém novém blogu. A ptáte se, kdo je jeho autorka? Jeho autorkou je teprve 13tiletá, od pohledu normální dívka, která má ráda hudbu, setkávání se s novými lidmi, cestování a mnoho dalšího. Miluje dobrou kávu, romantické komedie, knihy od Johna Greena a květiny. Je také velkou milovnicí módy, no a od toho si vlastně můžete odvodit zaměření tohoto blogu. Najdete tu mé výlety, fotky, aneb, když mám v rukách fotoaparát, různé hauly oblečení, tagy, něco z mého života a mnoho dalšího. Jak bych to shrnula.. Inu, máte se na co těšit.

A jak jsem se k blogování vlastně dostala?
 Začínala jsem jako malá, neorientovaná a stydlivá holčička asi v devíti letech. Toužila jsem po tom, vlastnit svou vlastní stránku, kam se budu moci vypisovat a dělat, to co mě baví, aniž by mě někdo odsuzoval. Něco z toho mi zůstalo. Byla jsem natolik inteligentní, že jsem si myslela, že když otevřu program malování a vytvořím si vzhled stránky, ostatní lidé to uvidí a mohou mi to komentovat. To jsem si myslela opravdu dlouho, myslím.. 1 rok, tudíž v 10ti letech mě moje kamarádky navedly na server blog.cz, což je něco podobného jako blogger, ale o mnohem jednodušší. Na blogu jsem byla opravdu dlouho, ale teď jsem zatoužila po změně. Už chci svůj blog brát vážněji, než kdy před tím, každopádně pořád platí, že je blogování můj koníček, ne povinnost. A jak se to říká? Nech dnešek, aby byl začátkem něčeho nového. No a tak se ocitám zde.
Já doufám, že se Vám úvodní článek líbil a doufám, že můj blog navštívíte znovu. Už mám připravené velké množství článků. 

Mějte se hezky. 


 Sim.

6 komentářů:

 1. Tak ti prajem s blogovaním veľa šťastia, niekedy je lepšie začínať znovu od začiatku :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Tak teda hodně štěstí :). Jinak moc se mi líbí tvůj design. Jedniduchý, čistý, dívčí :))

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj Simi, sledovala jsem tě na blogu (doufám, že si mě pamatuješ). Jen jsem ti chtěla popřát hodně štěstí s novým blogem. Budu tě sledovat nadále. Máš to tu už krásně "zařízené".
  Terka

  OdpovědětVymazat
 4. Přeji hodně štěstí, tvůj blog na blog.cz jsem měla opravdu ráda :-) Snad bude také tak dobrý a úspěšný!
  http://wecreateyoutoo.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Přeji ti hodně štěstí s novým blogem :)

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj, moc se mi tvůj blog i styl psaní tvých článků líbí:) Jen tak dál, hodně štěstí s blogem:)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý krásný komentář, moc si toho vážím.

Návštěvy